16 cluburi iau startul la ediția de vară a Cupei Brosovszky

16 cluburi iau startul la ediția de vară a Cupei Brosovszky

După ediția de iarnă, care și-a consumat în luna februarie episodul său cu numărul patru, Academia Ladislau Brosovszky organizează și ediția de vară a Cupei ce poartă numele golgheterului all-time al UTA-ei. Ediția cu numărul doi va avea loc în acest weekend, mai precis sâmbătă și duminică pe terenurile „CPL” (ACB Arad) și „Central”, din Ineu la patru categorii de vârstă și va fi onorată de nu mai puțin de 16 cluburi: Debrecen, Academia Brosovszky, CS Ineu, Viitorul, Atletico, Școlar Reșița, ASU Poli, Progresul Pecica, Ghiroda, Socodor, Gloria Arad, UTA, LPS Bihor, VHP Pădureni Junior, CSS Severin și Șoimii Lipova.

Iată programul competiției:

 

Stadion ACB Arad sâmbătă, 18 august 018, Grupa 2006-2007

 

Nr. Teren Ora Categ Jocul Grupa
1 ACB 1 09.30-10.00 2006-2007 Progresul Pecica ACS Viitorul Arad 2006 A
2 ACB 2 09,30 – 10,00 2006-2007 FC Ghiroda ACS Socodor A
3 ACB 1 10.00 – 10,30 2006-2007 CS Academia Brosovszky CSS Gloria Arad B
4 ACB 2 10,00 – 10,30 2006-2007 UTA 2006 LPS Bihor B
5 ACB 1 10,30 – 11,00 2006-2007 ACS Socodor Progresul Pecica A
6 ACB 2 10,30 – 11,00 2006-2007 Scolar Resita FC Ghiroda A
7 ACB 1 11,00 – 11,30 2006-2007 VHP Padureni Junior CS Academia Brosovszky B
8 ACB 2 11,00 – 11,30 2006-2007 LPS Bihor CSS Gloria Arad B
9 ACB 1 11,30 – 12.00 2006-2007 FC Ghiroda Progresul Pecica A
10 ACB 2 11,30 – 12,00 2006-2007 Scolar Resita ACS Viitorul Arad 2006 A
11 ACB 1 12,00 – 12,30 2006-2007 VHP Padureni Junior LPS Bihor B
12 ACB 2 12,00 – 12,30 2006-2007 CSS Gloria Arad UTA 2006 B
13 ACB 1 12.30 – 13,00 2006-2007 FC Ghiroda ACS Viitorul Arad 2006 A
14 ACB 2 12,30 – 13,00 2006-2007 Scolar Resita ACS Socodor A
15 ACB 1 13,00 – 13,30 2006-2007 VHP Padureni Junior CSS Gloria Arad B
16 ACB 2 13,00 – 13,30 2006-2007 CS Academia Brosovszky UTA 2006 B
17 ACB 1 13,30 – 14,00 2006-2007 Progresul Pecica Scolar Resita A
18 ACB 2 13,30 – 14,00 2006-2007 ACS Viitorul Arad 2006 ACS Socodor A
19 ACB 1 14,00 – 14,30 2006-2007 VHP Padureni Junior UTA 2006 B
20 ACB 2 14,00 – 14,30 2006-2007 LPS Bihor CS Academia Brosovszky B
21 ACB 1 14,30 – 15,00 2006-2007 5A 5B
22 ACB 2 14,30 – 15,00 2006-2007 4A 4B
23 ACB 1 15,00 – 15,30 2006-2007 3A 3B
24 ACB 2 15,30 – 16,00 2006-2007 SEMIFINALA 1 1A – 2B
25 ACB 1 15,30-16,00 2006-2007 SEMIFINALA 2 2A-2B
26 ACB 2 16,00-16,25 2006-2007 FINALA MICA P(1A-2B)-P(2A-1B)
25 ACB 1 16,00-16,25 2006-2007 FINALA MARE C(1A-2B)-C(2A-1B)
16,30 2006-2007 FESTIVITATEA DE PREMIERE

 

Stadion ACB Arad duminică, 19 august, Grupa 2008-2009

Nr. Teren Ora Categ Jocul Grupa
1 ACB 1 09,00 – 09,30 2008-2009 CS Academia Brosovszky CSS Severin A
2 ACB 2 09,00 – 09,30 2008-2009 ACS Viitorul Arad 2009 UTA 2009 B
3 ACB 1 09,30 – 10,00 2008-2009 CS Atletico 2008 CSS Gloria Arad C
4 ACB 2 09,30 – 10,00 2008-2009 Soimii Lipova CS Ineu C
5 ACB 1 10,00 – 10,30 2008-2009 FC Ghiroda CS Atletico 2009 B
6 ACB 2 10,00 – 10,30 2008-2009 CS Academia Brosovszky ACS Socodor A
7 ACB 1 10,30 – 11,00 2008-2009 CS Ineu CSS Gloria Arad C
8 ACB 2 10,30 – 11,00 2008-2009 CS Atletico 2008 Soimii Lipova C
9 ACB 1 11,00 – 11,30 2008-2009 Debrecen CSS Severin A
10 ACB 2 11,00 – 11,30 2008-2009 CS Atletico 2009 UTA 2009 B
11 ACB 1 11,30 – 12,00 2008-2009 FC Ghiroda ACS Viitorul Arad 2009 B
12 ACB 2 11,30 – 12,00 2008-2009 CS Ineu CS Atletico 2008 C
13 ACB 1 12,00 – 12,30 2008-2009 Debrecen ACS Socodor A
14 ACB 2 12,00 – 12,30 2008-2009 CSS Gloria Arad Soimii Lipova C
15 ACB 1 12,30 – 13,00 2008-2009 CS Atletico 2009 ACS Viitorul Arad 2009 B
16 ACB 2 12,30 – 13,00 2008-2009 FC Ghiroda UTA 2009 B
17 ACB 1 13,00 – 13,30 2008-2009 CS Academia Brosovszky Debrecen A
18 ACB 2 13,00 – 13,30 2008-2009 CSS Severin ACS Socodor A
19 ACB 1 13,30 – 14,00 2008-2009 4A 4B
20 ACB 2 13,30 – 14,00 2008-2009 3A 3B
21 ACB 1 14,00– 14,30 2008-2009 2A 2B
22 ACB 2 14,00 – 14,30 2008-2009 1A 1B
23 ACB 1 14,30 – 15,00 2008-2009 4A 4C
24 ACB 2 14,30 – 15,00 2008-2009 3A 3C
25 ACB 1 15,00– 15,30 2008-2009 2A 2C
26 ACB 2 15,00 – 15,30 2008-2009 1A 1C
27 ACB 1 15,30 – 16,00 2008-2009 4B 4C
28 ACB 2 15,30– 16,00 2008-2009 3B 3C
29 ACB 1 16,00 – 16,25 2008-2009 2B 2C
30 ACB 2 16,00 – 16,25 2008-2009 1B 1C
31 ACB 16,30 2008-2009 FESTIVITATE DE PREMIERE

 

 

Facebook Comments
2
0

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.