Programul turului de campionat în Liga a 3-a (seria a IV-a): Cortina coboară de Ziua Națională

Programul turului de campionat în Liga a 3-a (seria a IV-a): Cortina coboară de Ziua Națională

Un nou sezon de Liga 3-a  debutează în weekend, iar mai jos aveți programul turului din seria a IV-a, din care fac parte și cele patru echipe arădene (Gloria Lunca Teuz Cermei, Național Sebiș, Șoimii Lipova și Crișul Chișineu Criș):

Etapa 1 – 25 august

Ocna Mureș – Cetate Deva

Șoimii Lipova – Național Sebiș

Dumbrăvița – Ghiroda

Industria Galda – Avrig

Gloria LT Cermei – CSM Școlar Reșița

Crișul Chișineu-Criș – Metalurgistul Cugir

CSM Lugoj – Unirea Alba Iulia

Hunedoara – Millenium Giarmata

Etapa 2 – 1 septembrie

Cetate Deva – Millenium Giarmata

Unirea Alba Iulia – Hunedoara

Metalurgistul Cugir – CSM Lugoj

CSM Școlar Reșița – Crișul Chișineu-Criș

Avrig – Gloria LT Cermei

Ghiroda – Industria Galda

Național Sebiș – Dumbrăvița

Ocna Mureș – Șoimii Lipova

Etapa 3 – 8 septembrie

Șoimii Lipova – Cetate Deva

Dumbrăvița – Ocna Mureș

Industria Galda – Național Sebiș

Gloria LT Cermei – Ghiroda

Crișul Chișineu-Criș – Avrig

CSM Lugoj – CSM Școlar Reșița

Hunedoara – Metalurgistul Cugir

Millenium Giarmata – Unirea Alba Iulia

Etapa 4 – 15 septembrie 

Cetate Deva – Unirea Alba Iulia

Metalurgistul Cugir – Millenium Giarmata

CSM Școlar Reșița – Hunedoara

Avrig – CSM Lugoj

Ghiroda – Crișul Chișineu-Criș

Național Sebiș – Gloria LT Cermei

Ocna Mureș – Industria Galda

Șoimii Lipova – Dumbrăvița

Etapa 5 – 22 septembrie

Dumbrăvița – Cetate Deva

Industria Galda – Șoimii Lipova

Gloria LT Cermei – Ocna Mureș

Crișul Chișineu-Criș – Național Sebiș

CSM Lugoj – Ghiroda

Hunedoara – Avrig

Millenium Giarmata – CSM Școlar Reșița

Unirea Alba Iulia – Metalurgistul Cugir

Etapa 6 – 29 septembrie

Cetate Deva – Metalurgistul Cugir

CSM Școlar Reșița – Unirea Alba Iulia

Avrig – Millenium Giarmata

Ghiroda – Hunedoara

Național Sebiș – CSM Lugoj

Ocna Mureș – Crișul Chișineu-Criș

Șoimii Lipova – Gloria LT Cermei

Dumbrăvița – Industria Galda

Etapa 7 – 6 octombrie

Industria Galda – Cetate Deva

Gloria LT Cermei – Dumbrăvița

Crișul Chișineu-Criș – Șoimii Lipova

CSM Lugoj – Ocna Mureș

Hunedoara – Național Sebiș

Millenium Giarmata – Ghiroda

Unirea Alba Iulia – Avrig

Metalurgistul Cugir – CSM Școlar Reșița

Etapa 8 – 13 octombrie

Cetate Deva – CSM Școlar Reșița

Avrig – Metalurgistul Cugir

Ghiroda – Unirea Alba Iulia

Național Sebiș – Millenium Giarmata

Ocna Mureș – Hunedoara

Șoimii Lipova – CSM Lugoj

Dumbrăvița – Crișul Chișineu-Criș

Industria Galda – Gloria LT Cermei

Etapa 9 – 20 octombrie

Gloria LT Cermei – Cetate Deva

Crișul Chișineu-Criș – Industria Galda

CSM Lugoj – Dumbrăvița

Hunedoara – Șoimii Lipova

Millenium Giarmata – Ocna Mureș

Unirea Alba Iulia – Național Sebiș

Metalurgistul Cugir – Ghiroda

CSM Școlar Reșița – Avrig

Etapa 10 – 27 octombrie

Cetate Deva – Avrig

Ghiroda – CSM Școlar Reșița

Național Sebiș – Metalurgistul Cugir

Ocna Mureș – Unirea Alba Iulia

Șoimii Lipova – Millenium Giarmata

Dumbrăvița – Hunedoara

Industria Galda – CSM Lugoj

Gloria LT Cermei – Crișul Chișineu-Criș

Etapa 11 – 3 noiembrie

Crișul Chișineu-Criș – Cetate Deva

CSM Lugoj – Gloria LT Cermei

Hunedoara – Industria Galda

Millenium Giarmata – Dumbrăvița

Unirea Alba Iulia – Șoimii Lipova

Metalurgistul Cugir – Ocna Mureș

CSM Școlar Reșița – Național Sebiș

Avrig – Ghiroda

Etapa 12 –  10 noiembrie

Cetate Deva – Ghiroda

Național Sebiș – Avrig

Ocna Mureș – CSM Școlar Reșița

Șoimii Lipova – Metalurgistul Cugir

Dumbrăvița – Unirea Alba Iulia

Industria Galda – Millenium Giarmata

Gloria LT Cermei – Hunedoara

Crișul Chișineu-Criș – CSM Lugoj

Etapa 13 – 17 noiembrie

CSM Lugoj – Cetate Deva

Hunedoara – Crișul Chișineu-Criș

Millenium Giarmata – Gloria LT Cermei

Unirea Alba Iulia – Industria Galda

Metalurgistul Cugir – Dumbrăvița

CSM Școlar Reșița – Șoimii Lipova

Avrig – Ocna Mureș

Ghiroda – Național Sebiș

Etapa 14 – 24 noiembrie

Cetate Deva – Național Sebiș

Ocna Mureș – Ghiroda

Șoimii Lipova – Avrig

Dumbrăvița – CSM Școlar Reșița

Industria Galda – Metalurgistul Cugir

Gloria LT Cermei – Unirea Alba Iulia

Crișul Chișineu-Criș – Millenium Giarmata

CSM Lugoj – Hunedoara

Etapa 15 – 1 decembrie

Hunedoara – Cetate Deva

Millenium Giarmata – CSM Lugoj

Unirea Alba Iulia – Crișul Chișineu-Criș

Metalurgistul Cugir – Gloria LT Cermei

CSM Școlar Reșița – Industria Galda

Avrig – Dumbrăvița

Ghiroda – Șoimii Lipova

Național Sebiș – Ocna Mureș

Facebook Comments
0
0

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.