Liga a 2-a

Liga a II-a, etapa a 31-a: Petrolul se agață de colacul de salvare în ultima jumătate de oră a meciului de la Mioveni

Clasament
Etapa următoare (25-28 aprilie):Chindia – Clinceni, Oradea – Mioveni, ASU Poli – ACS Poli, Energeticianul – UTA, Metaloglobus – Snagov, Tg. Jiu – Balotești, Bacău – Brăila, U Cluj – Ripensia, Ploiești – Daco-Getica, FC Argeș – Constanța.

5 comentarii

1. Suspectă evoluția Mioveniul în repriza 2 !! Comentatorul împarte meciul in doua. Prima repriză gazdele ,a doua oaspeții. Noi tot in doua. Prima fotbalul. ,a doua, vinzatorii !! Multe tertipuri acționează la o promovare. Și aia nesigură. !!

0
    0
  2. Bv dl gavrilă aveti dreptate ei de nu băteau erau gata , dar stati sa vedeti ca vineri nu vor bate la malul mării unde si cu un x colaborat cu 3 p u cluj ar fi 6 puncte distanta până la locul 3 deci adio nici loc de baraj petrolul

0
    0
  3. Mai mult ca sigur acest meci nu s-a jucat pe bune doar s-a vazut clar la TV. diferenta dintre prima repriza si a2a repriza , mioveniul fara miza iar Petrolul si meci egal de facea era pa la revedere podium dar chiar si asa tot nu au sanse sa mai prinda echipele din primele trei locuri , la anul tot in liga2a va juca !!!