Programul turului în Liga 4-a Arad, ediția 2017-2018: Criș – Pecica, derby încă din runda secundă!
Etapa 1, 19 august
Mailat – Zăbrani
Păuliș – Chișineu-Criș
Săvârșin – Sântana
UTA – Glogovăț
Șimand – Ineu
Pecica – Socodor
Nădlac – Felnac
Curtici stă
Etapa a II-a, 26 august
Felnac – UTA
Socodor – Săvârșin
Ineu – Păuliș
Curtici – Mailat
Sântana – Nădlac
Chișineu-Criș – Pecica
Zăbrani – Șimand
Glogovăț stă
Etapa a III-a, 2 septembrie
Șimand – Curtici
Pecica – Ineu
Nădlac – Socodor
Glogovăț – Felnac
Păuliș – Zăbrani
Săvârșin – Chișineu-Criș
UTA – Sântana
Mailat stă
Etapa a IV-a, 9 septembrie
Chișineu-Criș – Nădlac
Ineu – Săvârșin
Sântana – Glogovăț
Zăbrani – Pecica
Mailat – Șimand
Socodor – UTA
Curtici – Păuliș
Felnac stă
Etapa a V-a, 16 septembrie
Păuliș – Mailat
Săvârșin – Zăbrani
UTA – Crișineu-Criș
Felnac – Sântana
Pecica – Curtici
Nădlac – Ineu
Glogovăț – Socodor
Șimand stă
Etapa a VI-a, 23 septembrie
Ineu – UTA
Chișineu-Criș – Glogovăț
Socodor – Felnac
Curtici – Săvârșin
Șimand – Păuliș
Zăbrani – Nădlac
Mailat – Pecica
Sântana stă
Etapa a VII-a, 30 septembrie
Pecica – Șimand
Nădlac – Curtici
Glogovăț – Ineu
Sântana – Socodor
Săvârșin – Mailat
UTA – Zăbrani
Felnac – Chișineu-Criș
Păuliș stă
Etapa a VIII-a, 7 octombrie
Chișineu-Criș – Sântana
Ineu – Felnac
Zăbrani – Glogovăț
Mailat – Nădlac
Păuliș – Pecica
Curtici – UTA
Șimand – Săvârșin
Socodor stă
Etapa a IX-a, 14 octombrie
Săvârșin – Păuliș
UTA – Mailat
Felnac – Zăbrani
Socodor – Chișineu-Criș
Nădlac – Șimand
Glogovăț – Curtici
Sântana – Ineu
Pecica stă
Etapa a X-a, 21 octombrie
Ineu – Socodor
Curtici – Felnac
Șimand – UTA
Pecica – Săvârșin
Zăbrani – Sântana
Mailat – Glogovăț
Păuliș – Nădlac
Crișul stă
Etapa a XI-a, 28 octombrie
Chișineu-Criș – Ineu
Nădlac – Pecica
Glogovăț – Șimand
Sântana – Curtici
UTA – Păuliș
Felnac – Mailat
Socodor – Zăbrani
Săvârșin stă
Etapa a XII-a, 4 noiembrie
Zăbrani – Chișineu-Criș
Mailat – Sântana
Păuliș – Glogovăț
Săvârșin – Nădlac
Curtici – Socodor
Șimand – Felnac
Pecica – UTA
Ineu stă
Etapa a XIII-a, 11 noiembrie
Ineu – Zăbrani
Chișineu-Criș – Curtici
UTA – Săvârșin
Felnac – Păuliș
Socodor – Mailat
Glogovăț – Pecica
Sântana – Șimand
Nădlac stă
Etapa a XIV-a, 18 noiembrie
Curtici – Ineu
Șimand – Socodor
Pecica – Felnac
Mailat – Chișineu-Criș
Păuliș – Sântana
Săvârșin – Glogovăț
Nădlac – UTA
Zăbrani stă
Etapa a XV-a, 25 noiembrie
Chișineu-Criș – Șimand
Ineu – Mailat
Glogovăț – Nădlac
Sântana – Pecica
Zăbrani – Curtici
Felnac – Săvârșin
Socodor – Păuliș
UTA stă